Новини 23:56

Прокуратура відкрила нове кримінальне провадження через вибори в Держдуму РФ у Криму

Цього разу йдеться про провадження за статтею "державна зрада".

Прокуратура Криму, яка працює при Генпрокуратурі України, відкрила кримінальне провадження щодо осіб, обраних до Держаної думи Росії на території анексованого Криму. Про це йдеться у повідомленні прокуратури, опублікованому 26 вересня.

«До Державної думи обрано зі списку партії «Єдина Росія» Руслана Бельбека, Михайла Шеремета, Наталію Поклонську, а також по одномандатних округах обрано Костянтина Бахарєва, Світлану Савченко, Дмитра Белика та Андрія Козенка. Такі дії свідчать про намагання легітимізувати анексію півострова Крим шляхом включення незаконно обраних депутатів із вказаного регіону до російського парламенту і фактично є продовженням дій спрямованих напосягання суверенітету України», – сказано в тексті.

Прокуратура Криму внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України – «державна зрада».

Як повідомлялося, 20 вересня прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження через проведення на території анексованого півострова виборів до Держдуми Росії.

Нагадаємо, Верховна Рада України 20 вересня визнала нелегітимним новообране сьоме скликання Державної Думи Російської Федерації, а також будь-які його рішення.

Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на загальних дебатах Генасамблеї ООН закликав не визнавати вибори до Державної думи Росії на території окупованого Криму.

ЄвросоюзСШАКанадаТуреччина та низка інших держав заявили, що не визнають проведення у Криму виборів до Державної Думи РФ. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...