Новини 09:42

У Пентагоні розповіли про знищення авіацією США збройного заводу ІДІЛ в Іраку

Бойовики угруповання "Ісламська держава" перетворили фармацевтичне виробництво на завод хімічної зброї.

Пентагон заявляє, що військові літаки США ліквідували 12 вересня "значну хімічну загрозу" для цивільних, розбомбивши комплекс будівель у районі іракського міста Мосула.

Зазначається, що раніше в цьому місці бойовики угруповання "Ісламська держава" перетворили фармацевтичне виробництво на завод хімічної зброї.

"Голова Центрального командування Військово-повітряних сил США в Іраку генерал-лейтенант Джеффрі Гарріджіан повідомив 13 вересня, що об’єкт використовувався для виробництва смертоносних хімічних речовин, у тому числі, можливо, хлору та іприту.

Генерал-лейтенант Гарріджіан сказав, що місія була частиною більшої операції, метою якої було перекрити основні джерела доходів угрупування "Ісламська держава", знищити їхніх лідерів, а також усунути військову загрозу з боку радикальних ісламістів в Іраку і Сирії", - йдеться в повідомленні.

Розслідування ООН нещодавно підтвердило, що бойовики екстремістського угруповання використовували гірчичний газ у Сирії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось,, що сили Міжнародної коаліції на чолі зі США, що протистоять терористичному угрупованню ІДІЛ, знищили десятки ракетно-пускових установок, а також безпілотник, який використовували терористи в районі іракського міста Хіт.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...