Новини 21:30

Візит Путіна в Крим свідчить про триваюче зневажання російською стороною норм міжнародного права – МЗС

МЗС протестує проти візиту російського президента на анексований півостів

Міністерство закордонних справ протестує проти неузгодженого з українською стороною візиту президента Росії Владіміра Путіна в анексований Крим. Про це йдеться в заяві МЗС.

«МЗС України висловлює рішучий протест у зв'язку з неузгодженим з українською стороною перебуванням 19 серпня на території України президента Російської Федерації Путіна», - сказано в повідомлені.

Зазначається, що чергове відвідування посадовою особою Росії Криму й Севастополя, які є невід'ємною частиною України, свідчить про триваюче зневажання російською стороною статуту ООН, Ррезолюції Генасамблеї ООН "Територіальна цілісність України", Бакинської Декларації й резолюцій Парламентської асамблеї ОБСЄ, інших принципів й норм міжнародного права.

МЗС неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгодженого перебування російських посадових осіб на суверенній території України в її міжнародно визнаних кордонах, що включає Крим і Севастополь.

«Спроба чиновників Росії інтерпретувати подібні «візити» в Україні як внутрішньодержавні поїздки є нікчемною», - підкреслюється в заяві.

МЗС направило російському зовнішньополітичному відомству відповідну ноту протесту.

Нагадаємо, 19 серпня президент РФ Владімір Путін приїхав в окупований Крим, де заявив, що Москва не збирається згортати відносини з Києвом. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...