Новини 09:29

Під Маріуполем відкрили новий опорний пункт поліції

Працівники поліції цього пункту будуть обслуговувати Сартану, Талаківку, Гнутове, Калинівку і інші довколишні села, на території яких проживає понад 11 тисяч жителів.

У середу, 29 червня, в Сартані Донецької області відкрили новий опорний пункт поліції. Про це у Facebook  повідомив начальник ГУ Національної поліції України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

«Співробітники поліції цього пункту будуть обслуговувати Сартану, Талаківку, Гнутове, Калинівку і інші довколишні села, на території яких проживає понад 11 тисяч жителів», – йдеться у повідомленні.

За словами Аброськіна, після обстрілу селища в серпні минулого року співробітники поліції чергували на його території без постійного перебування, оскільки не було приміщення. «Зараз в новій будівлі є всі необхідні для роботи умови. Чергова частина, кімната для прийому громадян та кабінети для роботи особового складу», – підкреслив він.

Нагадаємо, 30 травня у Маріуполі розпочала роботу патрульна поліція. Зазначимо, патрульна поліція вже працює у понад 30 містах України.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...