Новини 18:10

У Маріуполі сталися сутички в суді під час розгляду справи про вбивство працівника СБУ

Згодом голова ГУ НП у Донецькій області В'ячеслав Аброськін прокоментував інцидент.

У Приморському районному суді Маріуполя сталися сутички між учасниками судового засідання у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі Віктора Мандзика.

Сутички почалися після закінчення терміну затримання під вартою для підозрюваних.

"О 17:20 закінчився час, коли підозрювані перебували під вартою. Після цього почалися сутички, хтось викликав поліцію, приїхали озброєні бійці спецпідрозділу, і в той момент вже підозрювані самовільно вийшли з обмеження, зустрілися зі своїми родичами. Після того, як прибули бійці спецпідрозділу, їх знову відсунули за загородження», - йдеться у повідомленні.

Згодом голова ГУ НП у Донецькій області В'ячеслав Аброськін прокоментував інциденти, що сталися в суді.

"Деякі особи з числа родичів і близьких (заарештованих - ред.) вирішили зірвати або затягнути судове засідання, своїми діями спровокувати працівників поліції, дестабілізувати ситуацію і не дати суду прийняти рішення. В даний час обстановка повністю стабільна, всі люди перебувають у залі, була спроба заарештованих здійснити втечу з-під варти. Поліція Донецької області забезпечує конвоювання заарештованих осіб і публічний порядок в районі і в Приморському суді", - зазначив голова обласної поліції.

Як повідомлялося, прокуратура Донецької області завершила розслідування справи про вбивство працівника СБУ Віктора Мандзика 21 березня 2015 року в Волновасі. Встановлено, що 21 березня 2015 року засновник банди на прізвисько "Адвокат" у Волновасі разом з двома своїми товаришами, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, зупинили три вантажні фури під приводом запобігання контрабанди товарів та почали вимагати пред'явлення документів у водіїв. На місце затримання прибув працівник СБУ Віктор Мандзик. У нього відібрали службове посвідчення і табельну зброю – автомат АК74У. Після чого "Адвокат" зробив два постріли з автомата – перший у повітря, а другий - в голову Мандзика. Убивши працівника СБУ, члени банди зникли. Через тиждень в Ужгороді був затриманий підозрюваний у вбивстві (Денис Гордєєв - ред.). Згодом заарештували ще 6 членів банди.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...