Новини 19:04

Афанасьєв відразу після звільнення закликав Захід не скасовувати санкції проти РФ

Українець також сподівається, що найближчим часом на волі опиняться Олег Сенцов, Олександр Кольченко «та інші політв'язні».

Звільнений із російської в’язниці українець Геннадій Афанасьєв звернувся до іноземних журналістів з проханням не відмовлятися від тиску на РФ за допомогою санкцій, тому що саме завдяки такій підтримці він опинився на волі. Про це він заявив під час прес-конференції з президентом України Петром Порошенком 14 червня.

«Я прошу не відмовлятися від санкцій, продовжити цю політику, не скасовувати будь-які з них. Тому що також завдяки вам, владі інших країн, ми тут. Спасибі вам!», – сказав він.

Афанасьєв також сподівається, що найближчим часом на волі опиняться Олег Сенцов, Олександр Кольченко «та інші політарестанти», які наразі утримуються в РФ.

Читайте також: Солошенко: Сценарій мого «злочину» писали в кабінетах ФСБ

Нагадаємо, засуджених у Росії Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка обміняли на організаторів та учасників так званої «Народної ради Бессарабії» Олену Гліщинську та Віталія Діденка. Президент РФ Владімір Путін підписав укази про їхнє помилування.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...