Новини 2010-11-23 11:18

Бродський знайшов причину, через яку він два роки не платить внески в Пенсійний фонд

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський пояснив борги його підприємства, Черкаського деревообробного комбінату, перед Пенсійним фондом неспроможністю людей у кризу купувати меблі
Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський пояснив борги його підприємства, Черкаського деревообробного комбінату, перед Пенсійним фондом неспроможністю людей у кризу купувати меблі.

У понеділок на сайті ТСН з'явилося повідомлення: «Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкаський Деревообробний комбінат», яким володіє голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, заборговувало Пенсійному фонду 2 мільйони 529 тисяч гривен. Підприємство не платило внесків в ПФ з серпня 2008 року і потрапило в список видатних боржників в Черкасах».

Бродський пояснив такі борги на своєму блозі.

«У 2008 році, коли прийшла криза, в Україні зупинився ринок ДСП і меблям. Їх практично перестали купувати. Після кризи комбінат вже два роки, як не працює. Зараз він проходить процедуру банкрутства. Після реалізації майна насамперед був би погашений борг по пенсійному фонду. До речі, його розмір  насправді 1 400 тис., решта - це налічена пеня і штрафи», - сказав Бродський.

За його словами, він терміново погасить цей борг.

«Наступного тижня я особисто погашу з власних грошей цей борг, не чекатиму доки буде реалізовано майно. Хоч насправді йшов звичайний процес банкрутства і борг би був погашений у будь-якому випадку», - додав Бродський.

Голова Держкомпідприємництва додав, що його особисті борги і борги підприємства – це дві великі різниці

«Між іншим, існує дві великі різниці, коли я винен і коли винне підприємство, в якому я є акціонером. У останньому випадку йдеться про товариство з обмеженою відповідальністю. А свої особисті борги я завжди повертаю», - додав Бродський.

Нагадаємо, раніше Бродський неодноразово заявляв, що новий Податковий кодекс переслідує мету наповнити Пенсійний фонд за рахунок малого бізнесу і «спрощенців».