Новини 18:01

На грецько-македонському кордоні сталися сутички між поліцією та мігрантами

Поліцейські застосували сльозогінний газ та світлошумові гранати, а мігранти відбивалися камінням.

У неділю, 10 квітня, на кордоні Греції та Македонії в селищі Ідомені спалахнули сутички між мігрантами та македонською поліцією після того, як біженці намагалися перелізти через огорожу на той бік кордону. Про це повідомляє Associated Press.

«Мігранти зав’язали бійку з македонською поліцією в неділю після намагань перелізти через огорожу, яка відділяє Грецію та Македонію в прикордонному селищі Ідомені», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зіткнення почалося після того, як 500 мігрантів зібралися біля огорожі, почувши, що кордон із Македонією нібито збираються відкрити. Коли поліція заперечила чутки, близько сотні мігрантів, включаючи дітей, почали перелазити через паркан.

У відповідь македонські поліцейські застосували сльозогінний газ та світлошумові гранати, а мігранти відбивалися камінням.

Згідно з інформацією деяких грецьких ЗМІ, під час бійки застосовувалися також резинові кулі.

Як повідомлялося, понад 46 тис. осіб опинилися у пастці в Греції після того, як Австрія і деякі балканські країни припинили пропускати біженців, які через Туреччину і Грецію прагнуть потрапити до заможніших країн Європи.

Зазначимо, Македонія повністю закрила кордон для мігрантів після того, як Словенія, Хорватія та Сербія оголосили посилення обмежень на в'їзд біженців.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...