Новини 18:15

У Держдепі США підтвердили незмінну позицію щодо політики невизнання окупованого Криму

Також ішлося про необхідність збереження санкцій проти Росії до повної імплементації Мінських домовленостей.

У Держдепі США підтвердили незмінну позицію щодо політики невизнання США окупованого Росією Криму. Про це йшлося під час телефонної розмови президента України Петра Порошенка та Державного секретаря США Джона Керрі, інформує прес-служба глави держави.

Співрозмовники скоординували позицію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема стосовно опрацювання модальностей з підготовки виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства, стандартів ОБСЄ та за спостереженням БДІПЛ ОБСЄ.

Джон Керрі підтвердив незмінну позицію США щодо необхідності збереження санкцій проти Росії до повної імплементації Мінських домовленостей. Державний секретар США також наголосив, що можлива кооперація з РФ з важливих питань міжнародного порядку денного не буде здійснюватися за рахунок інтересів України. Було підтверджено незмінну позицію США щодо політики невизнання окупованого Росією Криму.

Порошенко поінформував співрозмовника щодо останніх кроків у напрямку здійснення внутрішніх реформ в Україні. Керрі відзначив завершення процедури з призначенням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, наголосивши, що це є надзвичайно важливим сигналом у напрямку рішучої боротьби з корупцією.

Порошенко подякував США за надання допомоги у зміцненні обороноздатності країни та висловив сподівання на її продовження.

Глава держави також обговорив із Керрі графік найближчих контактів на високому рівні між Україною та США.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...