Новини 12:10

Британія вирішила збільшити витрати на оборону та розвідку для протидії екстремістам

У Сполученому Королівстві сподіваються, що такі заходи допоможуть країні ефективно боротися із загрозами з боку терористів ІДІЛ.

Велика Британія збільшить штат розвідки і спецслужб на 15% для підвищення ефективності протидії екстремістам. Про це заявив прем'єр країни Девід Кемерон під час саміту G20 в Туреччині, повідомляє ВВС.

За його словами, королівство збільшить фінансування британської контррозвідки МІ-5, зовнішньої розвідки МІ-6, а також Центру урядового зв'язку, відповідального за ведення радіоелектронної розвідки і забезпечення захисту інформації органів уряду і армії. Загалом планується збільшення штату цих відомств на 1900 співробітників.

Крім того, країна планує протягом п'яти років удвічі збільшити видатки на авіаційну безпеку.

У Великій Британії сподіваються, що такі заходи допоможуть більш ефективно боротися у першу чергу із загрозами від бойовиків "Ісламської держави".

Як зазначають у ВВС, Британія планувала оголосити про збільшення видатків за цими статтями пізніше, проте через події у Парижі уряд вирішив повідомити про зміни до бюджету достроково.

Нагадаємо, 13 листопада у Парижі сталася серія терактів, 129 людей загинули, 352 зазнали поранень. Згодом стали відомі імена трьох терористів, причетних до атак в Парижі.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс заявив, що бойовики ІДІЛ готують нові теракти в Європі.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...