Новини 12:56

США готові скасувати санкції проти РФ, не чекаючи повернення Криму Україні – Нуланд

Найболючіші санкції щодо нафтового, оборонного та фінансового секторів РФ скасують, якщо росія виконуватиме Мінські домовленості.

США готові скасувати економічні санкції проти Росії і без повернення Україні анексованого Криму. Про це в інтерв'ю виданню «Медуза» заявила помічниця держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд.

«Ми говорили, що готові скасувати санкції, прийняті у вересні. Зрозуміло, були також санкції, прийняті раніше - у відповідь на Крим. Це були менш серйозні санкції, і вони будуть зберігатися до тих пір, поки ми не зможемо відновити український суверенітет Криму. Але найболючіші санкції щодо нафтового сектора, оборонного сектора, фінансового сектора були введені у вересні. Їх ми готові скасувати у випадку виконання Мінських угод», - заявила Нуланд.

Нагадаємо, США звинувачують Росію у недотриманні Мінських домовленостей.

Як повідомлялось, 20 листопада Сполучені Штати і Латвія, яка з нового року розпочне головування в Європейському Союзі, обговорили можливість посилення санкцій проти Росії у зв'язку із продовженням її агресивної поведінки в Східній Європі. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...