Новини 18:36

Кияни отримають нові комунальні платіжки з трьох рахунків, які треба оплачувати окремо

Для зручності киян до кожної платіжки буде надано інструкцію, а термін сплати зі збереженням знижки буде подовжено до 25-го листопада.

У листопаді цього року мешканці столиці отримають змінені платіжні документи для розрахунку за житлово-комунальні послуги: на одному аркуші буде розміщено три рахунки від виконавців послуг, які необхідно сплачувати окремо. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Валерія Місаня.

Зазначається, що для зручності киян до кожної платіжки буде надано інструкцію, а термін сплати зі збереженням знижки буде подовжено до 25-го листопада.

За словами Місаня, зміни до платіжних документів пов’язані зі змінами чинного законодавства, яке, насамперед, визначає виконавця кожної послуги. Таким чином, споживач знає, кому і за які види послуг сплачує кошти.

«До першого блоку віднесено послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а також централізоване постачання холодної води та водовідведення. Другий блок – централізоване постачання гарячої води. Третій – послуга централізованого опалення», – зазначив директор КП «ГІОЦ».

За його словами, у зв’язку із проведенням низки перерахунків мешканці почнуть отримувати квитанції з 13-го листопада. Саме тому термін оплати зі збереженням знижки продовжено до 25 листопада.

«КП «ГІОЦ» наразі провів перерахунки за опалення, оскільки послуга надавалася неповний місяць, а також – перерахунки за неправильні нарахування мешканцям за холодну воду», – пояснив Місань.

У КМДА зазначають, що інструкція для правильного заповнення платіжки також буде розміщена в кожному відділенні «Ощадбанку».

Нагадаємо, нинішня зміна виду платіжки буде вже третя за останні три місяці. Із 15 вересня столичні жителі почали отримувати квитанції нової форми на оплату житлово-комунальних та інших послуг. Новий документ був роздрукований на аркуші формату А4 і містить 5 окремих блоків: холодна вода, гаряча вода, водовідведення гарячої води, опалення і квартплата.

Як відомо, з 1 липня у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%. Також з 1 липня зросла вартість теплопостачання Києва і квартплата (на 90%).


 

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...