Новини 17:00

ЄІБ планує інвестувати в економіку України €3 млрд

Європейський інвестиційний банк готовий брати участь у фінансуванні проектів з відновлення інфраструктури Донбасу.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) планує вкласти в економіку України близько 3 млрд євро протягом найближчих трьох років. Про це повідомив віце-президент банку Ласло Боронай.

«У нас є трирічна інвестиційна програма в Україні. Це означає, що протягом трьох років, з урахуванням цього року, ми плануємо інвестувати в економіку України близько 3 млрд євро», - заявив Боронай.

Як відомо, раніше під час зустрічі з міністром фінансів України Олександром Шлапаком Боронай зазначав, що ЄІБ готовий брати участь у фінансуванні проектів з відновлення інфраструктури Донбасу.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Українги Арсеній Яценюк заявив, що для відновлення сходу України необхідно близько $8 мільярдів.

Як повідомлялося, 10 вересня  уряд створив Державне агентство України з питань відновлення Донбасу, яке підпорядковується віце-прем'єр-міністру регіонального розвитку Володимиру Гройсману.

Крім того, головою Державного агентства України з питань відновлення Донбасу Кабмін призначив Андрія Ніколаєнка, який за часів президентства Віктора Януковича очолював Кіровоградську ОДА. Сам Ніколенко запам'ятався критикою Майдану і залякуванням мешканців Кіровограду, що "радикали з інших областей" планують штурм ОДА.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...