Новини 11:45

Україна припиняє військову співпрацю з Росією

Перший віце-прем'єр Віталій Ярема заявляє, що Україна планує припинити військову співпрацю з Росією. Про це він сказав на зустрічі з регіональними ЗМІ у п'ятницю в Києві.

"Випускати продукцію для РФ, яку буде потім спрямовано проти нас, - це повне безумство, і таке рішення вже ухвалив прем'єр-міністр - про те, що ми припиняємо військову співпрацю з РФ", - сказав Ярема.

Він нагадав, що Україна традиційно дуже активно співпрацює з РФ у сфері військово-промислового комплексу, й на території України працюють багато підприємств, які виготовляють військову продукцію, що експортується до Росії. І різке припинення такої співпраці з РФ завдасть серйозних втрат українській економіці.

У зв'язку з цим, за словами Яреми, сьогодні триває серйозна робота для пошуку інших ринків збуту продукції українського ВПК. Зокрема, уряд має намір пере направити експорт продукції на східні ринки.

Раніше повідомлялось, що державний концерн "Укроборонпром" припинив постачання зброї і військової техніки в Російську Федерацію.

Нагадаємо, після вторгнення російських військ у Крим низка держав заморозили військову співпрацю з РФ. Зокрема, про це нещодавно оголосила Швейцарія. А міністерство торгівлі США повідомляло, що його Бюро промисловості і безпеки, яке контролює питання експорту, зі свого боку, теж зупинило видачу ліцензій на право експорту чи реекспорту до Росії матеріалів і технологій подвійного призначення.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...