Я не зустрічав жодного, хто би лив сльози за закритими рішенням РНБО трьома проросійськими за змістом і буквально російськими за організаційно-фінансовою базою телеканалами.
Чому розробка газових родовищ на Донеччині завжди спричиняє масові протести
Чи помітна поява Анатолія Шарія в іспанському медіапросторі
Тиждень поспілкувався з ексдепутаткою Бундестагу від партії «Союз 90/Зелені» та співзасновницею німецької неурядової організації Центр ліберальної сучасності (Zentrum Liberale Moderne) Марілуїзе Бек про збереження історичної пам’яті, історичну відповідальність Німеччини перед Україною та політичні аспекти побудови «Північного потоку-2».
Чому відновлення конфлікту довкола «Північого потоку-2» є вікном можливостей для української дипломатії
Режим диктатора Хосні Мубарака впав десять років тому. Щоб запобігти встановленню теократичної держави, втрутилися військові. Демократія так і не настала, а якщо пошукати тодішніх демонстрантів, то найлегше натрапити лише на ісламістів
Чому ймовірний конфлікт між Тайбеєм і Пекіном може мати глобальні наслідки
Останнім часом суттєво активізувалися претенденти на посаду прем’єр-міністра. Обійняти цю посаду прагнуть не лише звичайні виконавці, а й добре відомі політики першої ліги, що є важливим сигналом.
Як дозрівав реванш Януковича після поразки 2004-го. Чи засвоєно його уроки?
Нинішня Україна разюче відрізняється від тієї, яка обирала президентом Віктора Януковича. Саме це залишатиметься єдиним запобіжником можливого російського реваншу
Хто може прийти на зміну політичним спадкоємцям Партії регіонів
Пам’ять про героїв Небесної Сотні «дихає» проєктами, що відкривають шлях до освіти та мистецтва поколінню після Майдану
Чому зростає загроза розділення глобальної мережі на окремі незалежні сегменти
Про якісний культурний діалог між українцями й киримли як чинник безпеки, про долання стереотипів, а також про кримськотатарську культуру, яку потрібно відкрити широкому загалу, Тижню розповів заступник генерального директора Українського інституту Алім Алієв.