Артилерійські та танкові резерви відбили умовний напад противника

Артилерійські та танкові резерви відбили умовний напад противника

Артилерійські та танкові резерви, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника. За легендою навчань танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію нашої оборони.

2021-04-14 Міністерство оборони України
Українські військові продовжують виконувати завдання на межі з тимчасово окупованим Кримом

Українські військові продовжують виконувати завдання на межі з тимчасово окупованим Кримом

Екіпажі бойових вертольотів армійської авіації та військовослужбовці підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України взяли участь у навчаннях з протидії морському десанту умовного противника на ділянці морського узбережжя.

2021-04-07 Міністерство оборони України
Українські військові виконали  практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень

Українські військові виконали практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень

Військовослужбовці інженерно-саперних підрозділів, які несуть бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів, при підтримці артилерії та армійської авіації, виконали практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень. — Рубежі мінування мають значно ускладнити просування противника у глибину оборони наших військ, — зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв

2021-04-02 Міністерство оборони України
Надійна оборона повітряного простору півдня

Надійна оборона повітряного простору півдня

Розрахунки протиповітряної оборони, що виконують бойові завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострову припинили спробу проведення повітряної розвідки умовним противником. За задумом комплексного навчання, чергові розрахунки протиповітряних сил виявили зліт з території противника безпілотних літальних апаратів і передали координати цілей на командний пункт угрупування військ. Для знищення противника було залучено визначені сили та засоби. Крім того, з метою придушення подальших спроб противника щодо ведення розвідки задля знищення пунктів його дислокації, до навчань залучився підрозділ реактивних систем залпового вогню “Смерч”, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

2021-03-24 Міністерство оборони України
«Волинський Версаль» 100 років тому

«Волинський Версаль» 100 років тому

Олицький замок, є, напевно, другим за популярністю після Луцького замку на Волині. Пропонуємо до перегляду ретро світлини Олицького замку, які довгий час були невідомі загалу. Фото з’явились в вільному доступі на сторінці Народового музею у Варшаві (Польща). Фото відносяться до періоду 1916-1927 років. Вони належали в приватній колекції Ришарда Біске. Фото є чудовим джерелом для істориків та реставраторів, адже можна побачити, який вигляд комплекс Олицького замку сто років тому.

2021-03-23 cyfrowe.mnw.art.pl
Тренування з відбиття нападу повітряного десанту умовного противника

Тренування з відбиття нападу повітряного десанту умовного противника

Під час заходів бойової підготовки, з особовим складом підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України, проведено тренування з відбиття нападу повітряного десанту умовного противника. Як наголосив командувач об'єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, подібні заняття з підрозділами протидесантного резерву відбуваються щотижня та спрямовані на підтримання навченості та злагодженості військовослужбовців, які несуть бойову службу на півдні України.

2021-03-17 Міністерство оборони України
Миколаївські десантники підвищують бойові навички в польових умовах

Миколаївські десантники підвищують бойові навички в польових умовах

Особовий склад підрозділів 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв ДШВ ЗС України проводить інтенсивні заходи бойової підготовки з виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї вдень і вночі. Десантники тренувалися швидко займати вогневу позицію, відпрацьовували правильність прицілювання, розвідку цілей тощо. Після цього, закріплювали отримані навички на вогневих рубежах – виконуючи вправи стрільб зі стрілецької зброї з місця і в русі, зі зміною вогневих позиції, метання ручної гранати та багато іншого.

2021-03-15 Міністерство оборони України
Армійська авіація, десантування та бойова стрільба.  На Житомирщині тривають тактичні навчання

Армійська авіація, десантування та бойова стрільба. На Житомирщині тривають тактичні навчання

На Житомирщині в рамках тактичних навчань з бойовою стрільбою тривають практичні дії підрозділів 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України. Десантники закріплюють практичні бойові навички у взаємодії з різними підрозділами. До навчання також залучені транспортно-бойові вертольоти армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час доставки підрозділів до визначеного району, воїни-десантники відпрацьовують висадку десанту посадковим способом. При цьому, вертольотами здійснюється транспортування мінометів, важкого піхотного озброєння та інших матеріальних засобів. Після цього, посилені десантно-штурмові підрозділи відпрацьовують практичні дії в різних видах загальновійськового бою.

2021-03-12 Міністерство оборони України
Не втрачаючи пильність. Військові навчання на кримському напрямку

Не втрачаючи пильність. Військові навчання на кримському напрямку

На межі з тимчасово окупованою територією АР Крим триває операція угруповання військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України. Задля успішного виконання завдань підрозділи, що утримують позиції на півдні України, щодня вдосконалюють свої вміння та навички в ході проведення занять з бойової підготовки, тренувань та навчань. Тренування відбуваються в умовах наближених до бойових як вдень, так і вночі.

2021-03-11 Міністерство оборони України
На Житомирщині розпочалася активна фаза тактичних навчань з бойовою стрільбою

На Житомирщині розпочалася активна фаза тактичних навчань з бойовою стрільбою

На Житомирщині розпочалася активна фаза тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України. Тактичні навчання відбуваються вдень та вночі, в різних умовах місцевості. В ході навчання, військовослужбовці десантувалися з повітря за допомогою транспортно-бойових вертольотів МІ-8 та успішно відпрацювали визначені навчально-бойові завдання.

2021-03-10 Міністерство оборони України