Новини 2013-10-16 20:57

МЗС закликає українців не їздити до Камбоджі

МЗС України у зв’язку із надзвичайними наслідками повені, що призвела до масштабних підтоплень значної частини території Камбоджі, а також високим ризиком поширення епідемічних захворювань, рекомендує українцям утриматися найближчим часом від поїздок до Камбоджі. Про це повідомили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Громадянам України, які наразі перебувають на території цієї країни, рекомендується постійно відстежувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації, а також бути готовими до екстреної евакуації з небезпечних зон дії циклону та, у разі її проведення, дотримуватися інструкцій рятувальних служб.

"У випадку потрапляння у надзвичайну ситуацію, громадянам України слід звертатися до Посольства України у В’єтнамі за номером телефону: (00 844) 37 34 44 84, а також на «гарячу лінію» МЗС України: (044) 238 16 57", - нагадали в МЗС.

Нагадаємо, раніше МЗС рекомендувало громадянам України через наближення до східного узбережжя Індії та південної частини Бангладеш тропічного циклону «Фейлін» утриматися від відання цих територій

схожі новини