Новини 19:59

В харківській лікарні запевнили, що загроз для здоров’я Тимошенко немає

Головний лікар ЦКЛ "Укрзалізниці" Михайло Афанасьєв спростував інформацію про різке погіршення здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко, про що раніше заявила її донька та захисника.

"Нам неприємні спекуляції із цього приводу (погіршення здоров'я Тимошенко - ред.), адже ті, хто їх поширює, побічно звинувачують нас, медиків, якщо не в прихованні інформації, то у бездіяльності, або, що ще гірше - в нездатності щось зробити. Це досить образлива провокація. Мої колеги більше року надають усю необхідну підтримку Юлії Тимошенко, ми дуже уважні до пацієнтки", - заявив Афанасьєв, підкресливши, що "жодних ризиків для життя і здоров'я пацієнтки немає".

Він вказав, що  Тимошенко лікують за планом  з урахуванням рекомендацій німецьких лікарів.Він додав, що якщо будуть нові рекомендації, в ЦКЛ їх обов'язково виконають.

"Я спростовую інформацію про те, що нібито деякі джерела в ЦКЛ інформують когось про якісь катастрофічні погіршення здоров'я Тимошенко. Оскільки жодного медичного коментаря із цього приводу немає, я не повинен вплутувати в ці інтриги своїх медпрацівників", - зазначив Афанасьєв.

Нагадаємо, донька колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія після побачення з матір'ю заявила про погіршення її стану здоров’я.

«У п'ятницю при заняттях терапією їй стало гірше, був дуже сильний простріл, все пішло і в праву ногу, і в руку, і зараз практично будь-який рух викликає дуже гостру біль, незважаючи навіть на сильне знеболююче», - сказала дочка Тимошенко.

Раніше захисник екс-прем’єра Сергій Власенко заявив, що політик не може встати з ліжка, а лікарі Харківської ЦКЛ не можуть діагностувати проблему.

схожі новини