Новини 09:22

Юлія Тимошенко: у 2015 році буде жорстока політична різня

У своєму листі до з’їзду «Батьківщини», текст якого є в розпорядженні у Тиждень.ua, Юлія Тимошенко відзначила, що об’єднання демократичних сил продиктоване жорстким протистоянням, яке чекає на Україну у 2015 році

«Я знаю, що ще й досі у наших партіях є скептики, які вважають, що наше об’єднання є зайвим, досі рахують, хто виграв, а хто програв, міркують, хто набуде, а хто втратить свою політичну вагу в цьому об’єднанні. Хочу попросити скептиків відкинути всі сумніви, бо наша партія має у 2015-ому році здолати сильного та небезпечного ворога, авторитарне корумповане угруповання. Ви добре розумієте, що у 2015-ому році правляча партія влаштує бій без будь-яких правил та моралі. Точніше, це буде не бій, а жорстка політична різня,  вони  до неї готуються вже три роки, і далі все буде тільки складніше. Але ми не маємо права, заради сорока шести мільйонів українців, бути слабкими та у 2015-ому році програти долю людей. Якщо програємо, по причині власної слабкості, нам  не буде історичного виправдання. Саме тому, щоб бути сильнішими та перемагати, ми зобов’язані об’єднати сьогодні «Батьківщину», «Фронт змін», партію «Реформи і порядок» та частину Народного Руху України. Але цього недостатньо. Після з’їзду треба продовжити  посилення нашої партії новими, сильними, інтелектуальними та політичними командами. Двері оновленої «Батьківщини» після нашого з’їзду залишаються відкритими для всіх демократичних опозиційних сил, які щиро бачать та прагнуть бачити Україну європейською державою та готові дати бій корумпованому авторитаризму», - йдеться у листі екс-прем’єра.

З повним текстом листа Тимошенко можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, 14 червня з’їзд «Фронту Змін» ухвалив рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина» шляхом ліквідації та вступу членів «Фронту Змін» до ВО «Батьківщина». Відповідне рішення було ухвалено під час з'їзду партії.

Урочистий об'єднавчий з'їзд ОО «Батьківщина» відбудеться 15 червня у Києві на Михайлівській площі.

схожі новини