Новини 2013-03-26 14:31

Турчинов: Клюєв координує нову хвилю шантажу опозиційних депутатів

Трьом депутатам фракції "Батьківщина" погрожують, змушуючи вийти із неї. Про це під час прес-конференції 26 березня повідомив один із лідерів опозиції Олександр Турчинов.

"За вказівкою президента Януковича почалась атака на депутатів від опозиції, шляхом їх шантажу, підкупу з тим, щоби вони вийшли із об'єднаної опозиції. Координує цю роботу секретар РНБО Андрій Клюєв. Ми маємо вже три випадки, і ми вже маємо три офіційні заяви нардепів щодо їх переслідування, щодо тиску на них з метою вийти із фракції, приєднатись до більшості".

Вітм, Турчинов не назвав прізвища депутатів, яких шантажує влада.

"Ми заявляємо, що цей політичний шантаж, який чітко демонструє обличчя цієї влади, адже іншої репресії, іншої форми, аніж корупція, політичні маніпуляції для утримання їхньої влади, в них просто немає. Наші депутати тримаються, і не піддаються тиску. Але ми хочемо інформувати громадськість, міжнародні представництва, посольства щодо злочинної діяльності влади, не зважаючи на всі заяви, які вже лунали в Брюсселі", - наголосив Турчинов.

На запитання журналістів, хто ці троє, Арсеній Яценюк відповів: "Для вас це новинний сюжет на 15 секунд, а для цих людей - це їхня доля, доля їхніх родин....Якщо на терези ставляться людська доля та 15 секундний сюжет, то ви пристанете на нашу пропозицію, і скажете, що людська доля важливіша".

Як повідомлялось, у лютому парламентські фракції "Батьківщина", УДАР і "Свобода" звинувачували фракцію Партії регіонів у тиску на депутатів з метою їх виходу з опозиційних фракцій.

Нагадаємо, раніше партія УДАР  просила  генерального прокурора Віктора Пшонку перевірити факти тиску на депутатів фракції та самовисуванців з метою примусу їх приєднуватися до більшості у Верховній Раді. 

Читайте також Сергій Пашинський: Якщо тиск влади на опозицію не матиме успіху, почнуться арешти