Новини 07:40

Ющенко перекваліфіковується у карпатського готельєра

Екс-президент Віктор Ющенко завершує будівництво котеджного містечка поблизу своєї дачі у заповідній зоні Прикарпаття.

Вже навесні у Карпатах можна буде відпочити у готелі екс-президента Віктора Ющенка. Колишній український лідер завершує будівництво котеджного містечка поблизу своєї дачі у заповідній зоні Прикарпаття.

Журналісти зустрілися з сусідами третього президента. Вони чекають відкриття готелю з нетерпінням - Ющенко пропонував їм там роботу. На будівництві робітники працюють навіть взимку.

У заповіднику Женець поблизу села Татарів на Прикарпатті, чотири тисячі гектарів землі, в центрі якої - славетний водоспад Гук. Щоб потрапити сюди, дорослий платить 10 гривень, дитина - 5. Та для родини Ющенка і кількох його сусідів в'їзд безкоштовний.

Нові споруди тут зводять з каменю та цілісного дерев'яного бруса. У дворі будується ще одна споруда з арочними входами. Поруч - запаси каменю, цегли, дощок.

Місцеві жителі розповідають, уже навесні третій президент відкриє тут ресторан і котеджі для багатих туристів. Та, як раніше переконувала прес-секретар Ющенка, все це - його "шляхетний задум задля просування карпатського регіону".

"Це буде культурний центр… Це не буде закрита зона, не будуть закриті віп-будинки. Це буде частиною зеленого туризму.Туди зможуть приїхати всі, хто забажає. Там будуть гостьові будиночки. Очевидно, що там буде колиба, щоб люди могли харчуватися", - розповідала Ірина Ваннікова.

Марійка Стефурак живе на тій же горі, що й Ющенки, і пишається сусідством. "Одного разу я йшла додому і вони мене так підібрали машиною і я перший раз побачила президента, він тоді ще не був президентом, і каже: я тут, напевне, буду жити. Ми так познайомилися. Потім мої батьки з ним познайомилися", - розповіла вона.

Торік Ющенко запропонував роботу її мамі – бути кухарем у його новому ресторані. Марійка і сама мріє отримати роботу у ресторані Ющенка.

На пагорбі - сама триповерхова дача Віктора Ющенка. Маєток потопає посеред густих ялинок. По сусідству з ним - садиба відомого у політиці гонщика Євгена Червоненка. Три гектари землі соратники купили у старожилки Василини Мотрик ще 2003 року. Колишня власниця землі тепер живе ось у цій хатинці. Розповідати, за скільки вона продала свою нерухомість, не хоче.

Свою любов до карпатської землі Ющенко не раз демонстрував журналістам. А після відходу від державних справ буває на Прикарпатті дедалі частіше, кажуть місцеві. Востаннє приїжджав сюди з усією великою родиною на зимові свята.

На головному в'їзді до маєтку Ющенка - шлагбаум, знак "Вхід заборонено" і будка охорони. Чоловік, який звідти виходить, зізнається, що працює у відомого господаря трохи більше року, та вже розчарований. Платять мало – півтори тисячі гривень на місяць. Від охоронця журналісти дізналися: ці гектари охороняють 6 чоловіків і три собаки. Ющенкового сусіда – Червоненка – тут вже давно не бачили, кажуть, тепер вони посварилися.

Від маєтку Ющенка – три кілометри до славетного водоспаду Гук. Продавці сувенірів кажуть, що відколи Ющенко сюди переїхав, до водоспаду заасфальтували дорогу, проклали доріжки, зробили місточки.

Нагадаємо, у липні 2012 року Ющенко, відповідаючи на питання, чому не з'їхав з державної дачі уКонча-Заспі, пояснив, вона підкреслює його "певну статусність".

схожі новини