Новини 08:35

На Харківщині щотижня з вікна Лозівського відділення міліції вистрибує людина

Жінку 1974 р.н. госпіталізовано в результаті падіння з вікна Лозівського міського відділення міліції (Харківська область). Про це сказано в повідомленні прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області.

Відповідно до повідомлення, 22 січня в міське відділення було запрошено до слідчого жительку м. Лозова, підозрювану в кримінальній справі, порушеній за фактом крадіжки, поєднаної із проникненням у приміщення.

З 18 січня вона перебувала на підписці про невиїзд.

Згідно з повідомленням, її провина в скоєному злочині повністю доведена слідчими органами.

З 11:30 підозрювана перебувала в кабінеті слідчого.

Підозрюваній було пред'явлено обвинувачення у скоєнні злочину, жінка визнала провину повністю й дала слідчому необхідні показання.

О 13:30 після завершення слідчих дій 36-річній громадянці було запропоновано взяти участь у відтворенні ситуації та обставин події (здійснення крадіжки).

Жінка погодилась, при цьому, посилаючись на свої особисті потреби, попрямувала в туалет.

Там жінка зачинила двері, розчинила вікно й намагалася вибратися з райвідділу, вистрибнувши з вікна 3 поверху, після чого була затримана співробітниками міліції.

Для з'ясування стану її здоров'я працівники міліції викликали "швидку допомогу".

Жінку доставлено в Лозівську районну лікарню, їй надається необхідна медична допомога.

За цим фактом факті проводиться службова перевірка.

Нагадаємо, 39-річний житель Лозової Ласло Коломпаров, який 9 січня був госпіталізований після падіння з вікна 4 поверху будинку Лозівського міського управління міліції, помер у ніч із 14 на 15 січня в Лозівській центральній районній лікарні.

Коломпаров і його 37-річна співмешканка були запрошені до міськвідділу міліції для перевірки оперативної інформації про те, що вони займаються незаконним зберіганням наркотиків.

Після того як чоловік увійшов до кабінету, він з невідомих причин вистрибнув з 4 поверху будівлі.

Заступник начальника ГУ МВС в області Андрій Стародубцев заявив, що жодних недозволених методів до чоловіка не застосовувалося.

За інформацією правоохоронців, він перебував у стані наркотичного сп'яніння.