Новини 12:40

У Азарова запевняють, що дешевий газ у Митному союзі їм не потрібен

Україна не торгується з Росією з приводу вступу в Митний союз в обмін на зниження ціни на газ. Про це перед засіданням Кабінету міністрів у середу, 10 жовтня, заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Жодних  торгів немає, все визначається в нас законом про основи зовнішньої і внутрішньої політики, де визначені наші зовнішні пріоритети", - зазначив Бойко.

Крім того, він повідомив, що Україна продовжує переговори з Росією в газовій сфері: "Ми продовжуємо переговорний процес з Росією, ми в постійному діалозі з російськими партнерами".

Нагадаємо, 9 жовтня  віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що при виборі між Митним союзом Росії, Білорусі і Казахстану та Європейським Союзом Україна повинна обрати Євросоюз

Того ж дня прем'єр-міністр  Микола Азаров заявив, що за умови приєднання України до МС, Росія може знизити ціну на газ до $ 160 за 1 тис. куб. м.

За даними НАК "Нафтогаз України", в першому кварталі 2012 року ціна російського газу склала близько $416 за 1 тис куб м, у другому - близько $425 за 1 тис куб м, в третьому - близько $426 за 1 тис куб м.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко в середині вересня прогнозував ціну російського природного газу для держхолдингу на четвертий квартал у розмірі $432 за 1 тис куб м.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...