Новини 08:18

Тігіпко запевняє, що рейтинги ПР зростають через «покращання життя»

ПР із самого початку ставила собі за мету побудувати вертикаль влади. Про це в ефірі телеканалу ICTV сказав віце-премєр-міністр Сергій Тігіпко.

«Якщо прослідкувати, що відбувалося за останні місяців шість, то рейтинги Партії регіонів неухильно зростали. Залежить це не від того, що ми зараз обіцяємо,а, в першу чергу, що ми робимо. В 2010 році у нас був вибір – ми могли дочекатися економічного зростання, після цього піднімати економічні стандарти, десь на 1-2% більше, ніж економічне зростання. Але ми почали одразу піднімати і заробітну платню і пенсію. В решті-решт  ми зараз маємо хорошу і зарплатню і пенсію. В решті ми сьогодні маємо зараз хороша економічне зростання. Якраз такий темп ми мусимо задавати», - розповів він.

Тігіпко додав, що багато може бути претензій до влади, «але люди дивляться, що відбувається з їхніми пенсіями та зарплатнею».

Водночас віце-премєр заперечує, що уряд скоротив субсидії.

«Сьогодні кожна працююча людина має право на субсидії, якщо у неї витрачається більше 15% на комунальні послуги, а до нас було 20%. Ми одразу отримали більше кількості родин, які отримують субсидії. Ми зацікавлені в тому, щоб люди отримували більші субсидії».

Тігіпко додав, що влада досягла дві свої основні мети, які ставила перед собою із самого початку:

«Може комусь це здавалося популізмом і ризиком, але ми мали дві позиції - ми знали, що ми зможемо побудувати вертикаль влади і ми це побудували. У нас сьогодні президент, Кабінет міністрів і більшість в парламенті діють як єдине ціле. І друге, що ми знали, що якщо підніматимемо соціальні стандарти, то безумовно це впливатиме на економічне зростання. І ці дві позиції спрацювали гарно».

Як повідомлялось, згідно з результатами опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з КМІС, якби вибори до Верховної Ради відбулися наприкінці вересня, 5%-й бар’єр здолали б п’ять партій. Зокрема, за Партію регіонів проголосували б 23,3%,  партії «УДАР Віталія Кличка» віддали б голоси 16%. За ВО «Батьківщина» проголосували б 15,1%, КПУ– 10,1%.

Нагадаємо, як засвідчили результати опитування AlphaVu і Київського міжнародного інституту соціології, що проводилось 1–18 вересня, Партія регіонів на 8% випереджає партію "УДАР Віталія Кличка" та на 9% випереджає об’єднану опозицію. 

Соціолог Ірина Бекешкіна заявила, що Україна перетворюється на дикунську державу, де ведучі телеканали використовуючи фальшиві соціологічні дослідження.

Читайте також: Нова казка про «покращення»

схожі новини