Новини 14:42

Експерт: скоро в Україні може залишитись лише один олігарх

Якщо тенденція захоплення влади в Україні «сім`єю Януковича» збережеться, то скоро в країні залишиться лише один олігарх – Олександр Янукович. Таку думку під час дискусії 5 вересня у посольстві Німеччини, присвяченій майбутнім парламентським виборам в Україні, висловив експерт з міжнародних відносин, керівник представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні Кирило Савін.

«Українська олігархія з 2010- року зазнала змін. Олігархи все ще є, але вони більше не диктують свої правила, а повинні визнати правила гри, які надходять з владної верхівки. І ці умови та правила є достатньо чіткими – їм треба на 100% бути лояльними  до президента і правлячої партії, регулярно робити внески в партійну касу та інші можливі каси. І якщо вони не підкоряються цим правилам, то, говорячи дипломатично, мають великі труднощі», - зазначив Савін.

Читайте також: Олександр-спадкоємець

За його словами, з часом влада прибиратиме зі свого шляху усіх нелояльних олігархів.

«Тенденція така, що якщо так триватиме і далі, то за кілька років скоріш за все існуватиме лише один олігарх, і його ім’я досить відоме. Це син нинішнього президента Олександр Янукович», - вважає експерт. 

схожі новини