Новини 2012-07-19 22:51

YouTube придумав, як полегшити висвітлення акцій протесту

У зв'язку з тим, що відео-сервіс YouTube використовують для поширення інформації про протести, він увів нову функцію - можливість розмити обличчя людей на відеозаписі. Про це говориться в офіційному блозі YouTube.

"Оскільки громадяни продовжують відігравати критичну роль у наданні новин і кадрів про права людини, YouTube прагне до створення зручніших засобів, щоб їм допомогти", - говориться в блозі.

"Якщо ви хочете поділитися кадрами протесту, не показуючи обличчя активістів... наша технологія "розмивання обличчя" стане першим кроком до введення візуальної анонімності відео на YouTube", - сказано у блозі.

Для того, щоб використовувати цю функцію, треба обрати відео, яке ви хочете відредагувати, відкрити розділ Video Enhancements tool, вибрати Additional Features, там вибрати Blur All Faces. Перед тим як опублікувати відео, ви зможете його переглянути. Вам також буде запропоновано видалити оригінальне відео.

"Це нова технологія", наголошують у повідомленні. "А тому є імовірність, що певні особи чи кадри не будуть розмиті так, як ви запланували. Якщо ви не задоволені точністю розмиття у вікні попереднього перегляду, ви можете зберегти ваші відео приватним", пояснили у YouTube.

Нагадаємо, у 2011 році YouTube видаляв відео, де футбольні фанати лають Януковича.

схожі новини