Новини 2012-07-04 12:16

Frankfurter Allgemeine: УЄФА завадила Януковичу отримати вигоду від Євро-2012

Від проведення Євро-2012 виграла Іспанія, УЄФА та український народ, але не Віктор Янукович. Про у своїй статті пише Frankfurter Allgemeine.

«Чемпіонат Європи з футболу 2012 року в Польщі та Україна зробив багато кого переможцями. У будь-якому разі перемогла Іспанія, яка обігравши у фіналі Італію з рахунком 4:0, вигравшитаким чином три великих турніри поспіль. Європейська футбольна асоціація УЄФА ще перед початком турніру стала його фінансовим переможцем. Продажі маркетингових та телевізійних прав і квитків принесли їх дохід у понад €1,3 млрд», - пише видання.

«Янукович у жодному разі не належить до переможців Євро-2012. УЄФА на чолі з президентом асоціації відмовилась висловити свою громадську позицію відносно ділових партнерів щодо поводження з Тимошенко. Але асоціація також завадила Януковичу отримати вигоду від Євро-2012. УЄФА сама розробляла та в деяких випадках маніпулювала телевізійними зображеннями, де президент України (крім короткої появи, коли він радів перемозі збірної України) виглядав як маргінальна фігура. А під час фіналу він лише на мить з’явився на екрані, тоді як президент УЄФА Платіні в якості приймаючої сторони сидів між іспанським принцом Феліпе та італійським прем’єр-міністром Монті», - йдеться у статті. 

схожі новини