Новини 11:37

Янукович пояснив, що економічний ефект від Євро-2012 підрахувати неможливо

Президент Віктор Янукович вважає, що основним підсумком чемпіонату Європи з футболу стало доведення Україною того, що вона є сучасною європейською державою. Про це він сказав у ході зустрічі із президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном.

"Під час чемпіонату нарешті ми переконалися, що вболівальники, які приїхали з усіх країн Європи й із усього світу, отримали позитивний заряд емоцій, і вони побачили, що Україна - це сучасна європейська держава, і тут живе доброзичливий народ. Це основний підсумок", - заявив Янукович.

Президент зазначив, що інфраструктура, підготовлена до турніру, служитиме ще й майбутнім поколінням.

"І сьогодні підрахувати економічний ефект неможливо", - додав Янукович.

При цьому він підкреслив, що підготовка й проведення Чемпіонату Європи з футболу однозначно є інвестицією в майбутнє.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Микола Азаров оцінює обсяг коштів, вкладених з 2010 року в інфраструктуру України для підготовки до чемпіонату Європи з футболу, в 40 млрд гривень.

Нагадаємо, збірна Іспанії виграла чемпіонат Європи з футболу, обігравши 1 липня у фінальному матчі турніру в Києві збірну Італії з рахунком 4:0.

Перший тайм гри закінчився з рахунком 2:0 на користь іспанців. Перший гол забив Давід Сільва на 14-й хвилині, продублював його на 41-й хвилині  Хорді Альба.

Перед  матчем на НСК «Олімпійський» провели церемонію закриття Євро-2012, що тривала 12 хвилин.

схожі новини