Новини 2012-05-20 13:07

Кличко має великі шанси швидко втратити рейтинг, як свого часу Тігіпко та Яценюк

Якщо Кличко не проаналізує власних ідеологічних, політичних та мотиваційних тилів, є всі підстави сумніватися в успіху його політичного проекту. Про це йдеться у статті «Дзеркала тижня. Україна».

Так, автор статті наголошує, що лідер «УДАРу» досі не запропонував жодної альтернативи (де програма мера? Де команда мера?), не відзначився вчинками (де викриття від імені Кличка? Де масштабна ініціатива?), не забезпечив чистоти лав власної партії.

«Кличко блефує», вважає автор і наголошує, що він вже мав би казати, коли мають пройти вибори в Києві згідно із законом і Конституцією (у нього в команді сильні юристи), дати чітку відповідь, бере участь він у виборах мера столиці чи ні і, якщо не бере участі, то пояснити чому.

«У підсумку рейтинг Кличка має великі шанси пікірувати так само, як і рейтинги Тігіпка та Яценюка, вимушених у результаті рятуватися в дружніх партіях».

«Чого, до речі, не можуть не прораховувати потенційні інвестори, явно не готові фінансувати відразу дві кампанії чемпіона. Понад те, в лідера «УДАРу» можуть виникнути проблеми й із потенційним європейським інвестором (ідеологічним)», - додає автор.

«Справді, дуже цікаво послухати, як захисник місцевого самоврядування Віталій Кличко пояснить запрошеним ним же комісарам ПАРЄ, як спочатку разом із провладними фракціями Київради голосував за ліквідацію районних рад у Києві, внаслідок чого, по-перше, позбавив громаду права у 2010 році захистити свої інтереси, а по-друге, створив умови для концентрації влади в руках адміністрації. А після цього ще відмовився балотуватися в мери столиці, яку в тій-таки Європі неодноразово обіцяв зробити європейською?», - зазначається у статті.

Нагадаємо, парламент у травні має визначити дату проведення виборів мера столиці. Спікер вважає, що вибори мера Києва доцільно було б провести одночасно з виборами народних депутатів 28 жовтня.