Новини 2012-05-09 11:26

У Львові міліція не пускає депутатів на Пагорб Слави

У Львові через кордон міліції з боку вулиці Личаківської, утворений великою кількою працівників для охорони громадського порядку на Пагорбі Слави, не пропускають до меморіалу депутатів місцевого самоврядування.

Зокрема, не можуть пройти депутат Львівської облради від ВО «Свобода» Ярослав Качмарик, а також депутати Львівської міської ради Руслан Кошулинський, Андрій Корнат і Любомир Мельничук.

Зазначимо, що водночас міліція дозволяє пройти на Пагорб Слави працівникам ЗМІ.

Через кордон з боку вул. Пасічної пропустили депутатів, зокрема «свободівців» Богдана Галайка та Ірину Сех.

Приблизно через півгодини кордон пропустив Руслана Кошулинського. Але інші депутати, зокрема Святослав Шеремета, все ще залишаються за межами пагорбу.

Додамо, що міліція пропускає на Пагорб Слави людей з букетами та георгіївськими стрічками. Наразі спроб зірвати георгіївську стрічку або інших конфліктів довкола символіки не відбулось.

Нагадаємо, Львівський окружний адміністративний суд заборонив проведення масових заходів у Львові 9 травня. Таке рішення суд прийняв у відповідь на позовну заяву Львівської міської ради з вимогою заборонити проведення акцій 9 травня у Львові. Суд прийняв рішення заборонити проведення масових заходів біля Монументу Слави, на Марсовому полі, пл. Ринок та на Холмі Слави.

схожі новини