Новини 2012-05-09 10:44

Янукович згадав перед ветеранами про "популістів всіх сортів"

Україна була і залишається державою-миротворцем і надійним партнером для інших країн. Про це заявив президент Віктор Янукович під час виступу на урочистостях з нагоди 67-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

"Історична доля України пов'язана із Заходом і Сходом, з Європою і Росією. Від наших дій, без перебільшення, залежить майбутній розвиток нашого континенту", - заявив він. Глава держави також підкреслив, що європейські цінності залишаються для України незмінно важливими.

Янукович також зазначив, що двері Україні відкриті "для всіх друзів і партнерів". Президент підкреслив, що Україна зводить мости з країнами - новими центрами економічного зростання, формує нові, ефективні і взаємовигідні моделі співробітництва з країнами ЄврАзЕС і СНД.

"Пожежа Другої світової війни спалахнула внаслідок поширення ідеології фашизму, слабкість і роз'єднаність європейських країн не дозволили зупинити нацистську епідемію, яка в короткий термін охопила всю Європу... Сьогодні ми також бачимо тривожні тенденції: у світі загострюються економічні проблеми, конкуренція за ресурси і переділ сфер впливу", - сказав глава держави.

За словами Янукович, зараз "популісти всіх сортів" прагнуть до влади за всяку ціну, ставлячи під загрозу мир і спокій в суспільстві.

"Ці загрози не обходять стороною і Україну, але ми виконаємо завдання перед поколінням переможців - зробимо все, щоб не допустити нових воєн і конфліктів, зберегти територіальну цілісність і суверенітет України, демократію, внутрішній громадянський мир і безпеку", - додав він.

Нагадаємо, президент України подякував ветеранам, що звільнили від фашизму весь світ.

Читайте також: Хто і що готує Україні на 9 травня

схожі новини