Новини 2012-05-08 12:56

У Києві 9 травня хочуть вивести людей на масові акції 9 організацій

9 партій та організацій подали заявки до Київської міської державної адміністрації на проведення акцій 9 травня з нагоди святкування Дня Перемоги. Про це повідомив представник прес-служби КМДА.

«Надійшло 9 заявок загальною чисельністю близько 7,6 тис. осіб на проведення масових акцій, присвячених до 67 річниці перемоги», – сказав він.

Так, всеукраїнська громадська організація «Загальна військова спілка України» має намір провести щорічну акцію «Послужимо Вітчизні разом!», у рамках якої святкова колона в супроводі духового оркестру пройде від станції метро «Арсенальна» проїзною частиною вул. Мазепи до музею ВВВ з покладанням квітів до могили Невідомого солдата в парку Слави.

Заявлено участь в акції близько 5 тис. людей.

Київська міська Спілка ветеранів Афганістану та інші ветеранські організації проведуть урочистий хід від станції «Арсенальна» до площі Слави з покладанням квітів до могили Невідомого солдата в парку Слави, а також до Меморіалу загиблим в Афганістані, де відбудеться зустріч бойових друзів і концертна програма.

Акція завершиться автопробігом центральними вулицями столиці 20-ти автомобілів; заявлена кількість учасників - близько 600 людей.

Комуністична партія подала заявку на хід колони від метро «Арсенальна» по вул. Мазепи з покладанням квітів до могили Невідомого солдата в парку Слави, пам'ятників Івану Кожедубу та Миколі Ватутіну; орієнтовна кількість учасників – 1 тис. людей.

Громадська організація «Поступ» пройде від станції «Арсенальна» до парку Слави і покладе вінки до могили Невідомого солдата.

На участь в акції заявлено 40 людей.

Соціалістична партія подала заявку на проведення ходу-демонстрації від Бессарабської площі до Європейської площі за участі 600 людей.

Національна спілка кінематографістів проведе святкову програму біля пам'ятника Леоніду Бикову із презентацією книги віршів і малюнків, присвячених покійному акторові, із врученням подарункових екземплярів збірки ветеранам війни.

Очікувана кількість учасників – близько 150 людей.

Всеукраїнська молодіжна організація «Молоді регіони» подала заявку на проведення акції з роздаванням георгіївських стрічечок і прапорців у багатолюдних місцях Києва, а також проведенням фотовиставки на території музею ВВВ.

На участь в акції заявлено 20 активістів.

Нагадаємо, у 2011 році Київська міська державна адміністрація прийняла 5 заявок на проведення демонстрацій 9 травня з нагоди Дня Перемоги.

У 2012 році минає 67-річниця перемоги у Другій світовій війні.

схожі новини