Новини 2012-05-07 20:32

Азаров побачив схожість у передвиборних обіцянках Олланда і соцініціативах Януковича

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що передвиборні обіцянки новообраного президента Франції Франсуа Олланда схожі на соціальні ініціативи президента Віктора Януковича. Про це сказано в повідомленні прес-служби Партії регіонів.

«Приємно усвідомлювати, що всі ці ідеї, мабуть, перегукуються із соціальними ініціативами почесного лідера Партії регіонів, президента України Віктора Януковича, який своїм першочерговим завданням, так само як і президент Олланд, вважає підвищення рівня життя й добробуту кожного громадянина», – вважає прем'єр.

Азаров зазначив, що основу передвиборної програми Олланда «60 кроків для Франції» склали пропозиції зі створення нових робочих місць, підвищення соціальних виплат малозабезпеченим громадянам, а також із введення податку на багатство.

Прем'єр привітав Соціалістичну партію Франції, від якої Олланд був кандидатом на президентських виборах, з перемогою.

«Дозвольте від усього серця привітати вас із перемогою, а пана Олланда – з обранням на пост президента Франції», – зазначив Азаров.

Він висловив переконання, що з новим лідером Франція буде активно підтримувати курс України на європейську інтеграцію, а також сприяти своєю політикою здійсненню глибинних економічних і соціально-політичних перетворень.

Прем'єр також сподівається, що між Соціалістичною партією Франції та Партією регіонів надалі будуть складатися успішні й теплі двосторонні відносини й співробітництво в усіх можливих напрямах.

Нагадаємо, Янукович сподівається, що Франція буде активно  підтримувати зближення України і Європейського Союзу у зв'язку з обранням президентом країни Олланда.

Олланд здобув перемогу у другому турі президентських виборів Франції, перемігши Ніколя Саркозі.

Інавгурація Олланда планується на 15 травня.