Новини 20:12

Луценко проти санкцій щодо України

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не є прихильником введення санкцій проти України. Про це він сказав в інтерв’ю Українському тижню.

«Я не є прихильником розмов про санкції щодо України. Змінити свою країну ми мусимо самі», - вважає Луценко.

На його думку, західні демократії можуть лише ставити діагноз українським проблемам, «але лікуватися від них – наша домашня робота».

«Влада робить усе, аби підтримати ілюзію можливості змін іззовні, віру в месію. Їм важливо, щоб ми не діяли разом, щоб усі зусилля йшли в інтернет і в туалет. А нам належить подолати звичку перенесення відповідальності на когось, на суспільство загалом, перетворити «я» і «вони» на «ми». Це колосальна робота, але без неї не випадає говорити про справжню незалежність і європейськість», - переконаний Луценко.

Повний текст інтерв’ю з Юрієм Луценком читайте у № 16 Тижня.

Нагадаємо, 26 січня ПАРЄ прийняла резолюцію, у якій рекомендувала Україні зняти обвинувачення в перевищенні влади й зловживанні владою з колишніх вищих чиновників і забезпечити їхню участь у виборах Ради.

У поправках до резолюції асамблея констатувала готовність застосувати санкції до України у разі, якщо не будуть дотримані відповідні рекомендації асамблеї.

схожі новини