Новини 2012-04-16 13:30

Янукович схвалив зміни бюджету для своїх соціальних ініціатив

Президент підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік». Про це повідомляє прес-служба президента

"Цим законом передбачені додаткові видатки загального фонду Державного бюджету України на реалізацію соціальних ініціатив Глави держави, що уможливить здійснення заходів щодо подолання бідності та вирішення інших гострих проблем", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, 12 квітня Верховна Рада прийняла урядовий законопроект щодо внесення змін до державного бюджету на 2012 рік під соціальні ініціативи президента Віктора Януковича.

За відповідний документ проголосувало 271 картка народного депутата. Таким чином доходи державного бюджету на 2012 рік збільшено на 33,346 млрд гривень до 366,167 млрд гривень, а видатки - на 33,346 млрд гривень до 391,356 млрд гривень.

Верховна Рада також дозволила Національній акціонерній компанії «Нафтогаз Україна» закуповувати за державні кошти послуги, пов'язані з торгівлею природним газом, без застосування тендерних процедур відповідно до закону «Про здійснення державних закупівель», а також приватизацію 14 державних теплоелектроцентралей та визначила особливості приватизації вугледобувних підприємств.

Читайте також: Бюджет як мірило бюрократичної нахабності