Новини 15:46

Депутат Шепелев заперечує свою причетність до розкрадання мільйонів

Народний депутат Олександр Шепелев категорично спростовує звинувачення на свою адресу щодо причетності у розкраданні державних коштів рефінансування Національного банку на суму 315,3 млн гривень.

"Я все заперечую, я все заперечую повністю. Ні з одним з цих банків я не працював", - сказав Шепелев телефоном журналістам.

Він зазначив, що висловлені на його адресу звинувачення стали для нього новиною. "Я сиджу в парламенті, а мені помічник дзвонить і каже, що тебе журналісти розшукують", - сказав депутат.

За його словами, до сьогоднішнього дня його ніхто не намагався запитувати чи допитувати з боку СБУ.

Шепелев припустив, що звинувачення на його адресу могли бути спробою відволікти увагу ЗМІ від інформації про те, що бізнесмен Павло Борулько звинувачує окремих працівників СБУ у здирництві.

Депутат повідомив, що має намір написати листа голові СБУ.

Шепелев додав, що три-чотири роки тому з подібними звинуваченнями на його адресу виступав тодішній глава СБУ Валентин Наливайченко, проте через два місяці СБУ вже вибачалася перед ним. "Я вважаю, що ситуація схожа", - сказав депутат.

Він також підкреслив, що перебуває в Києві, в парламенті і не планує нікуди виїжджати.

Нагадаємо, СБУ підозрює Шепелева в причетності до розкрадання коштів Родовід Банку на суму більше 220 млн грн, а також в участі разом з власником банків "Європейський", "Національний стандарт" і "Володимирський" Павлом Борульком в організації розкрадання держкоштів рефінансування Нацбанку на суму 315,3 млн грн у березні-травні 2009 року.

На днях СБУ завершила слідство у кримінальній справі про розкрадання власником банків "Європейський", "Національний стандарт" і "Володимирський" Борульком та іншими особами коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в сумі 620 млн грн. Даний злочин було розкрито ще в 2011 році.

Борулько за клопотанням СБУ був заарештований на території Білорусі в грудні 2011 року. Документи на екстрадицію вже направлені. 

схожі новини