Новини 2012-03-06 13:58

Луценко наполягає, що партії Тимошенко, Яценюка і Кличка мають іти на вибори єдиним списком

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко наполягає на створенні єдиного списку "Батьківщини", Фронту змін та Удару. Про це він заявив в інтерв’ю "Українській правді".

"Ще восени минулого року я говорив про потребу саме єдиного списку з єдиною програмою дій - "Батьківщини", "Фронту змін" та "Удару". Мої аргументи полягали в тому, що це – чітка альтернатива для суспільства, це – гарантія співпраці без чвар після виборів, це - об’єднання кадрового, фінансового та організаційного потенціалу для національних, а не вузькопартійних інтересів", - заявив ув’язнений політик.

"Я й сьогодні впевнений, що лише такий підхід дає оптимізм стомленому українському виборцю", - наголосив Луценко.

"Не вірю, що присутність у спільному списку прізвищ Тимошенко, Яценюка, Кличка, Гриценка, Тарасюка, Кириленка може якось зменшити підтримку. Навпаки, єдиний список мобілізує людей, бо дасть відчуття реальності, досяжної перемоги", - додав він.

Натомість, на його думку, модні теорії про три-п'ять колон  "об’єднаної" опозиції – шлях до, в кращому випадку, "непевної перемоги, яку гроші Партії регіонів легко перетворять в шоу сепаратних змов".

Нагадаємо, у грудні минулого року лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко також закликала опозицію об’єднатися в єдиний партійний список на основі нейтральної партії та в єдиний список для висунення кандидатів на мажоритарних округах. При цьому очолити цей список повинна "високоморальна та патріотична людина рівня Ліни Костенко".

схожі новини