Новини 17:27

Андрій Кокотюха: Рано чи пізно цю владу теж будуть судити

Український письменник та журналіст Андрій Кокотюха побоюється, що наше суспільство після зміни влади може піти по колу нескінченних судових переслідувань. Про це він сказав у коментарі Тижню.

"Було б дивно, якби Луценку дали умовний термін. Навряд чи буду оригінальним у висновках: від самого початку його вели до "посадки". Але цей черговий приклад помсти жодним чином не робить владу гіршою, ніж вона є. На логіку в діях Януковича та компанії сподіватися марно", - сказав Кокотюха.

“Хвилює інше. Рано чи пізно цю владу теж будуть судити. І замість модернізації моєї країни, якої вона давно потребує, ті, хто прийдуть замість Януковича, будуть включати, як то кажуть, "отвєтку". Бо проковтнути те, що відбувається зараз, буде дуже складно. Навіть - неможливо”, - додав він.

Кокотюха вважає, що «коли Луценка випустять та повністю виправдають, суддю Вовка і тих, хто давав йому вказівки, не треба саджати на місце Юрія Віталійовича».

«Їх треба як мінімум позбавити права далі працювати в юриспруденції без терміну давності. Максимум - дати можливість виїхати з країни. Інакше ми знову загрузнемо в судах, бо тепер уже Вовк та інші апелюватимуть до світової спільноти», - вважає він. 

Нагадаємо, суд засудив Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Захист екс-міністра має намір оскаржити це рішення. 

схожі новини