Новини 2012-02-12 13:37

Самотужки на верхні щаблі влади пройшли не більше 5-8 % високопосадовців

В Україні внаслідок зрощення бізнесу і влади на сьогодні основними чинниками кадрового добору на керівні управлінські посади є належність до певного бізнес-середовища, особисті стосунки, особиста відданість тощо. Для призначення не потрібно ані досвіду роботи, ані спеціалізованої освіти. Про це пише Андрій Скумін у черговому номері Українського тижня.

Автор відзначає, що в Україні вже давно йдеться про заблокованість «соціальних ліфтів» у політико-управлінській сфері, тобто тих каналів, через які кожен громадянин завдяки своїм знанням і вмінням отримує реальну можливість увійти в управлінську й політичну еліту держави.

Якщо проаналізувати склад управлінських кадрів України, до прикладу, персональний склад Кабміну, керівництва міністерств, державних служб, агентств, держадміністрацій можна побачити, що серед них є одиниці - за нашими підрахунками не більш ніж 5–8 %, – котрих можна вважати такими, що досягли свого статусу за рахунок процедур об’єктивного оцінювання вмінь, навичок, досвіду роботи.

Детальніше читайте у статті «Без еліти» у № 6 Тижня.   

схожі новини