Новини 20:43

МЗС передало Генпрокуратурі список іноземних лікарів, готових оглянути Тимошенко

Міністерство закордонних справ передало в Генеральну прокуратуру списки кандидатур іноземних фахівців, яких пропонують Канада, Німеччина й міжнародний комітет Червоного Хреста, для зарахування до медичної комісії для обстеження колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

«Міністерство закордонних справ України передало Генеральній прокуратурі наступні пропозиції до складу комісії: від ФРН - 2, від Канади - 3, від Міжнародного комітету Червоного Хреста - 3 фахівці», - сказано у повідомленні.

«Наразі триває спільна робота щодо узгодження найближчої дати медичного обстеження Ю.Тимошенко», - зазначили у ГПУ.

Нагадаємо, Тимошенко наполягає на тому, щоб обстеження стану її здоров'я проводили незалежні медики.

18 січня Генпрокуратура заявила, що готова сприяти організації роботи міжнародної медичної групи для обстеження екс-прем'єра.

Також Пенітенціарна служба констатувала готовність сприяти обстеженню й, у разі необхідності, лікуванню Тимошенко спільною групою українських і іноземних медиків.

Екс-прем'єр погано пересувається й скаржиться на болі в області попереку, медики у свою чергу радять їй більше рухатися. Комісія МЗС констатувала задовільний стан здоров'я Тимошенко.

схожі новини