Новини 2012-01-27 09:56

Янукович пускатиме у владу лише чесних і здорових

Президент Віктор Янукович своїм указом затвердив порядок проведення спеціальних перевірок відомостей про осіб, що претендують на керівні посади в органах влади.

Як  пише "Коммерсант-Украина", перевірці підлягатимуть дані про наявність судимостей і притягнення кандидата до кримінальної відповідальності, залучення до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення, достовірність даних, зазначених у декларації про доходи, інформація про наявність корпоративних прав, "стан здоров'я, освіти, наявності наукового ступеня , вченого звання ", а також дані щодо громадянства.

Перевірятимуть кандидатів на низку посад, серед яких - прем'єр-міністр, міністри, глава Служби безпеки України, генеральний прокурор, судді Конституційного суду, члени Вищої ради юстиції та Центрвиборчкому, а також співробітники МВС, органів прокуратури та СБУ .

Збір та перевірку цих відомостей глава держави поклав на МВС, Мін'юст, Державну податкову службу, Міністерство охорони здоров'я, Міносвіти, а також Державну міграційну службу. Інформація про результати спецперевірки повинна надаватися органу, який ініціював її проведення, "не пізніше семи днів після надходження запиту".

Як повідомлялося раніше, Янукович запевнив, що ротації в уряді продовжаться.

Нагадаємо, 18 січня Янукович звільнив Федора Ярошенка, призначивши міністром фінансів Валерія Хорошковського.

схожі новини