Новини 18:37

Янукович черпає оптимізм зі «стабільної економічної ситуації»

Президент Віктор Янукович оцінює поточну економічну ситуацію в державі як стабільну і таку, що дає підстави говорити про перспективи її подальшого покращення. Про це Тижню повідомили у прес-службі глави держави.

«Ситуація, яка зараз зберігається в економіці нашої держави, дає нам певний оптимізм», - сказав Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Президент нагадав, що економіка України другий рік демонструє тенденцію до зростання, також зменшується рівень інфляції.

«Торік ми мали 8,9%, цього року за десять місяців маємо 4,2%. Скільки нам дадуть листопад і грудень - важко передбачити, але ми не очікуємо високого зростання інфляції. Вона буде на рівні сезонної», - зауважив він.

Глава держави також звернув увагу на зменшення до 3,5% запланованого на 2011 рік показника дефіциту бюджету (торік цей показник закладався на рівні 5,5%).

Президент також звернув увагу на те, що останнім часом Україні вдалося значно збільшити обсяги торгівлі зі своїми ключовими партнерами у світі. Водночас він визнав, що Україна, як і інші держави, ще має проблеми, пов’язані з глобальною економічною кризою, яка досі остаточно не подолана у світі.

Нагадаємо, постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр прогнозує зростання ВВП України 5,0% в 2011 році й 3,5-4,0% в 2012 році.

У червні прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, виступаючи на саміті міністрів фінансів країн СНД, заявив що на кінець року очікує дефіцит бюджету менше 3% ВВП.

схожі новини