Новини 2011-10-14 19:17

Янукович отримав офіційне запрошення до Брюсселю

Президенту Віктору Януковичу було офіційно передано запрошення відвідати Брюссель 20 жовтня. Про це "Українській правді" повідомив один із європейських послів.

За словами джерела, запрошення Януковичу було підписано президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозо.

Так співрозмовник видання прокоментував заяву речника МЗС Олега Волошина про те, що візит до Брюсселя не внесено до графіку Януковича на 20 жовтня начебто через зайнятість Баррозо.

"І подобається нам це чи ні, але питання Греції та взагалі розпаду Єврозони набагато важливіше, ніж питання України. Це саме по собі "підвішує" 20 число, тому що робить Баррозу зайнятим вищевказаним питанням", - сказав Волошин.

Насправді, за словами джерел видання, передбачалося, що Янукович 20 жовтня відвідає Брюссель для зустрічі з Баррозо, а потім, не повертаючись до України, відбуде з візитом на Кубу та до Бразилії.

Як відомо, проведення зустрічі Януковича і Баррозо 20 жовтня опинилося під сумнівом в зв'язку з засудженням Юлії Тимошенко до 7 років тюрми.

За словами дипломатів, враховуючи настрої в Брюсселі, українська сторона спробує зробити так, що ініціатива перенести візит виходила з Банкової, а не від Євросоюзу