Новини 2011-09-13 19:52

Балога вважає, що Партії регіонів не потрібний «Єдиний центр»

Приєднання «Єдиного центру» до Партії регіонів ніяких плюсів провладній партії не дасть. Про це повідомив лідер партії «Єдиний центр» Віктор Балога в ефірі телеканалу ТВі.

«Партії регіонів не треба зараз йти тим шляхом, яким у свій час йшла НДП, СДПУ (о), «Наша Україна». Більше того, я думаю, що це тільки дискредитує Партію регіонів», - так Балога прокоментував об'єднання Партії регіонів і «Сильної України».

На його думку, «для президента важливо забезпечити моноліт саме тієї команди, яка здобувала перемогу в 2006, і в 2007 році дала хороший результат, і на виборах президента».

«У Партії регіонів хороший потенціал» - вважає Балога.

Коментуючи можливість приєднання «Єдиного центру» до Партії регіонів, він заявив: «Я вважаю, що приєднання малих партії, а станом на сьогодні «Єдиний центр» не є партією великою, яка би серйозно впливала на процеси в Партії регіонів,… не потрібно».

Він додав, що «ніколи, за рік роботи з президентом, не було розмови про те, що «Єдиний центр» повинен бути в Партії регіонів».

Балога уточнив, що «Єдиний центр» визначиться, як буде йти на вибори після того, як буде прийнятий новий закон про вибори до Верховної Ради.

«Окремо чи разом - залежить від того з ким. Якщо «Єдиний центр» не матиме можливості пройти той бар’єр, який буде встановлений Верховною Радою, то це одне питання», - зазначив Балога.

Він вважає, що «для Партії регіонів приєднання моєї партії ніяких плюсів абсолютно не дасть».

Як повідомлялося, про приєднання «Сильної України» до Партії регіонів 16 серпня заявив прем'єр-міністр, лідер Партії регіонів Микола Азаров. За його словами, процес злиття партій триватиме щонайменше два місяці.

10 вересня Тігіпко заявив, що вбачає для себе можливість зайняти одну з лідерських позицій при об’єднанні Партії регіонів та «Сильної України» за умови своєї конкурентоспроможності.