Новини 2011-09-12 22:57

Державі повернули 34 тисячі метрів квадратних Куяльницького курорту

Майно Державного підприємства «Клінічний санаторій імені Пирогова», що розташований на березі знаменитого Куяльницького лиману, рішенням Господарського суду Одеської області повернено його законному власникові - Українській державі.

Про це сьогодні повідомили у прокуратурі Одеської області.

У прокуратурі уточнили, що «суд задовольнив позов Суворовської райпрокуратури Одеси, поданий в березні цього року на користь Держави в особі Фонду державного майна України, і визнав незаконним відчуження приватним підприємством «Брік» санаторних будівель загальною площею 34 тис кв метрів».

Рішенням суду визнані недійсними раніше укладені договори купівлі-продажу частини майна оздоровниці. Ці споруди керівництво ПП «Брік» зобов’язане повернути в користування ДП «Клінічний санаторій імені Пирогова».

Нагадаємо, у травні Генпрокуратура заявляла, що в Криму в "Укрпрофоздоровниці" за останні роки щезла третина земель. Триває перевірка.

Зазначимо, що наприкінці весни на Рівненщині працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили оборудку, у результаті якої керівник району та його близькі родичі заволоділи цілим санаторієм.