Новини 2011-08-16 13:44

Партія Тігіпка об’єднується з Партією регіонів

Партія «Сильна Україна» вирішила увійти до складу Партії регіонів. Про це заявив голова Партії регіонів Микола Азаров.

«Ми домовилися з Сергієм Леонідовичем (Тігіпком - Ред.) виступити з ініціативою об’єднання наших партій, шляхом приєднання Сильної України до Партії регіонів… Ми пропонуємо нашу платформу як платформу для об’єднання всіх тих політичних партій, які хочуть зробити одне – зробити Україну європейськоє державною», – зазначив Азаров.

За словами Азарова, працюючи в уряді з Тігіпком, він зрозумів, що той вміє брати на себе відповідальність. "За цей час я переконався, що Сергій Леонідович вміє брати на себе, не ховається за чиюсь спину", - сказав Азаров.

За словами Тігіпка, такі переговори велися давно.

«Переговори об’єднання Партії регіонів та Сильної України велися достатньо давно. І я не розпочинав цю дискусію, тому що я слідкував за тим, що робить Партія регіонів, що робить влада. Коли побачив, що Партія регіонів відкрита для проведення реформ, політичних, економічних, коли побачив, що президент Янукович готовий брати на себе непопулярні рішення і відповідати за ці рішення, які вкрай необхідні країні. Можу сказати, що я зараз готовий розпочинати цю дискусію», – заявив Тігіпко. 

«Яким чином буде відбуватися об’єднання – ми самі ще не знаємо до кінця», - відзначив Тігіпко, додавши, що будуть створені робочі групи, які вирішуватимуть ці питання.

«Мабуть, це (процес об’єднання – Ред.) займе місяців два», - додав у свою чергу Азаров.

Нагадаємо, 28 листопада 2009 року Сергія Тігіпка було обрано головою Трудової партії. Назва партії була змінена на "Сильна Україна".

За даними  соцопитування, проведеного компанією TNS в Україні, за останній рік найбільше рівень довіри знизився до віце-прем’єр-міністра – міністра соціальної політики  Сергія Тігіпка. 

схожі новини