Новини 2011-07-25 08:06

Рятувальники знайшли тіла всіх загиблих в аварії теплохода «Булгарія»

Рятувальники виявили ще два тіла загиблих при аварії теплохода «Булгарія», таким чином число загиблих складає 122 людини. Про це повідомили в понеділок, 25 липня, у головному управлінні МНС РФ по Республіці Татарстан.

«Дістали ще два тіла загиблих. Згідно з уточненими списками пасажирів теплохода «Булгарія» знайдено всі тіла загиблих», - повідомив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, пасажирський двопалубний теплохід "Булгарія", побудований в Чехословаччині в 1955 році, 10 липня з невідомої причини перекинувся і швидко затонув.

Із 201 людини, що знаходилися на борту, загинули 120 (з урахуванням останніх виявлених тіл), включаючи капітана. Врятуватися вдалося 79 пасажирам і членам екіпажу. Доля ще двох осіб залишається невідомою. Рятувальники сподіваються, що зможуть знайти їх у машинному відсіку судна.

34 людини, зокрема двоє дітей, були госпіталізовані. На даний момент в лікарнях залишаються 14 постраждалих.

Проти гендиректора компанії "Аргоречтур", що орендувала "Булгарію", і старшого експерта Камського філії Російського річкового регістра, який дозволив експлуатацію судна, порушено кримінальну справу за звинуваченням у наданні послуг, які відповідають вимогам безпеки життя і здоров'я споживачів, що призвело до смерті двох і більше осіб.

У неділю, 24 липня, була завершена операція з підйому затонулого теплохода "Булгарія". Під час огляду судна були виявлені тіла двох жінок, і чотирьох чоловіків.

схожі новини