Новини 2011-07-22 21:07

Митний союз ЄЕП встановив мито на українські болти і гайки

Комісія митного союзу Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан) вирішила встановити мито 21,8% від митної вартості на імпорт машинобудівного кріплення (болтів і гайок, що застосовуються для механічного скріплення різних конструкцій) з України до 14 травня 2012 року.

Про це сказано в рішенні комісії №698 від 22 червня.

Комісія вирішила встановити строком по 13 травня 2012 року включно антидемпінгове мито в розмірі 21,8% стосовно ввезеного на єдину митну територію союзу машинобудівного кріплення, що виготовляється методом холодної деформації (болти й гайки, крім гайок з номінальним діаметром метричного різьблення від 20 мм включно до 30 мм включно) або гарячої деформації (гайки з номінальним діаметром метричного різьблення від 20 мм включно до 30 мм включно).

Своїм рішенням комісія схвалила прийняті Дружківським метизним заводом (Донецька область) цінові зобов'язання щодо машинобудівного кріплення.

При цьому комісія вирішила не брати антидемпінгове мито, установлене цим рішенням, при ввозі на єдину митну територію Митного союзу машинобудівного кріплення, виробленого Дружківським метизним заводом, за умови подання передбаченого зобов'язаннями сертифіката виробника.

Нагадаємо, на початку липня Росія заборонила деяким українським підприємствам ввозити м’ясо і молоко на територію Митного союзу. Згодом помічник керівника Россільгоспнагляду Олексій Алексєєнко пояснив, що українські м’ясомолочні підприємства не відповідають вимогам Митного союзу.