Новини 2019-11-19 15:17

Зеленський озвучив питання, які порушить на «нормандській зустрічі»

Мова йтиме про деокупацію Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори.

На «нормандській зустрічі» президент Володимир Зеленський порушить питання про конкретні терміни деокупації Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори. Про це він розповів під час прес-конференції з чеським прем’єр-міністром Андреєм Бабішем у вівторок, 19 листопада.

 

«Я хотів би реальних результатів. Треба домовлятися про повернення наших територій. Я хочу говорити про деокупацію Донбасу з якимись більш-менш чіткими термінами. Ми хочемо всіх наших людей повернути додому - я теж хочу говорити, коли, якщо всіх, то коли. Для мене відповідь на слово «коли» - це конкретні терміни найближчим часом», - сказав Зеленський, додавши, що є питання щодо безпекової ситуації, є гуманітарні, соціальні питання та питання, пов’язані з місцевими виборами.

 

За його словами, «ми повинні говорити про можливості проведення місцевих виборів після того, як там не буде будь-яких військових незаконних формувань. Початок цієї розмови ми повинні зробити».

 

Нагадаємо, нормандський формат – це зустріч у форматі Україна – Німеччина – Франція – Росія щодо вирішення збройного конфлікту на сході України. Він відбудеться 9 грудня в Парижі.

схожі новини