Новини 2019-11-06 11:55

Хворому фігуранту "справи Хізб ут-Тахрір" Гафарову не передають ліки - адвокат

Стан українського політв'язня продовжує погіршуватися після етапування до Сімферопольського СІЗО.

Фігуранту другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір", незаконно засудженому кримському татарину Джемілю Гафарову не передають необхідні медикаменти. Про це 5 листопада повідомив адвокат політв'язня Ріфат Яхін у Facebook.

 

За даними адвоката, стан його підзахисного продовжує погіршуватися після етапування до Сімферопольського СІЗО. Однак працівники ізолятора не надають Гафарову медпрепарати для лікування, які йому передають родичі.

 

"При цьому, Гафарову адміністрацією слідчого ізолятора досі не надаються передані неодноразово близькими родичами в передачах життєво важливі лікарські препарати для зняття інтоксикації організму і підтримки роботи серця, які йому були прописані на волі згідно з численними виписними епікризами стаціонарів і додатково були рекомендовані згідно з висновком лікарської комісії в місці тримання під вартою", - наголосив Яхін.

 

Зауважимо, Джеміль Гафаров має другу групу інвалідності, хронічне захворювання нирок і пов'язані з ними хвороби серця.

 

Раніше Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила про погіршення стану здоров'я українських політв'язнів, фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" Джеміля Гафарова, Сервета Газієва, Енвера Омерова і Асана Янікова. 

схожі новини